Pokazatelji · Komunalije i putevi
Opštinski putevi sa savremenim kolovozom
Najviše: Novi Sad (100,0 %). Najmanje: Bosilegrad (0,3 %). Prosek: 70,8 %. Podatak postoji za 144 od 161 mesta.
Zvanično 2024. Osvežava se: godišnje. Licenca: CC BY 4.0. Izvor: RZS, Opštine i regioni 2025. Grad Beograd ne daje dužinu opštinskih puteva.
Prikaži na mapi i listiPreuzmi CSV
0,3–46,246,3–68,369,0–82,983,9–100,0100,0–100,0%nema podatkaKosovo i Metohija, bez podataka
| Red | Mesto | Region | Vrednost | Traka |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Novi Sad | Južnobački region | 100,0 % | |
| 2. | Niš | Nišavski region | 100,0 % | |
| 3. | Pančevo | Južnobanatski region | 100,0 % | |
| 4. | Temerin | Južnobački region | 100,0 % | |
| 5. | Požarevac | Braničevski region | 100,0 % | |
| 6. | Sremska Mitrovica | Sremski region | 100,0 % | |
| 7. | Bački Petrovac | Južnobački region | 100,0 % | |
| 8. | Vrbas | Južnobački region | 100,0 % | |
| 9. | Beočin | Južnobački region | 100,0 % | |
| 10. | Senta | Severnobanatski region | 100,0 % | |
| 11. | Bačka Palanka | Južnobački region | 100,0 % | |
| 12. | Alibunar | Južnobanatski region | 100,0 % | |
| 13. | Smederevo | Podunavski region | 100,0 % | |
| 14. | Titel | Južnobački region | 100,0 % | |
| 15. | Bačka Topola | Severnobački region | 100,0 % | |
| 16. | Kanjiža | Severnobanatski region | 100,0 % | |
| 17. | Sremski Karlovci | Južnobački region | 100,0 % | |
| 18. | Kovačica | Južnobanatski region | 100,0 % | |
| 19. | Bela Crkva | Južnobanatski region | 100,0 % | |
| 20. | Kovin | Južnobanatski region | 100,0 % | |
| 21. | Odžaci | Zapadnobački region | 100,0 % | |
| 22. | Opovo | Južnobanatski region | 100,0 % | |
| 23. | Novi Kneževac | Severnobanatski region | 100,0 % | |
| 24. | Čoka | Severnobanatski region | 100,0 % | |
| 25. | Sečanj | Srednjobanatski region | 100,0 % | |
| 26. | Bač | Južnobački region | 100,0 % | |
| 27. | Nova Crnja | Srednjobanatski region | 100,0 % | |
| 28. | Žitište | Srednjobanatski region | 100,0 % | |
| 29. | Novi Bečej | Srednjobanatski region | 100,0 % | |
| 30. | Stara Pazova | Sremski region | 99,9 % | |
| 31. | Kikinda | Severnobanatski region | 99,1 % | |
| 32. | Srbobran | Južnobački region | 98,6 % | |
| 33. | Vrnjačka Banja | Raški region | 97,4 % | |
| 34. | Zrenjanin | Srednjobanatski region | 97,3 % | |
| 35. | Vršac | Južnobanatski region | 96,6 % | |
| 36. | Ražanj | Nišavski region | 95,5 % | |
| 37. | Lapovo | Šumadijski region | 95,2 % | |
| 38. | Lajkovac | Kolubarski region | 94,5 % | |
| 39. | Sombor | Zapadnobački region | 92,6 % | |
| 40. | Subotica | Severnobački region | 91,2 % | |
| 41. | Požega | Zlatiborski region | 90,4 % | |
| 42. | Despotovac | Pomoravski region | 90,0 % | |
| 43. | Merošina | Nišavski region | 89,9 % | |
| 44. | Knić | Šumadijski region | 89,8 % | |
| 45. | Golubac | Braničevski region | 88,7 % | |
| 46. | Svilajnac | Pomoravski region | 88,3 % | |
| 47. | Kragujevac | Šumadijski region | 88,0 % | |
| 48. | Valjevo | Kolubarski region | 87,6 % | |
| 49. | Jagodina | Pomoravski region | 87,3 % | |
| 50. | Smederevska Palanka | Podunavski region | 87,2 % | |
| 51. | Topola | Šumadijski region | 86,5 % | |
| 52. | Lučani | Moravički region | 86,5 % | |
| 53. | Kosjerić | Zlatiborski region | 85,8 % | |
| 54. | Trstenik | Rasinski region | 85,4 % | |
| 55. | Sokobanja | Zaječarski region | 84,5 % | |
| 56. | Aleksinac | Nišavski region | 84,5 % | |
| 57. | Kruševac | Rasinski region | 83,9 % | |
| 58. | Čačak | Moravički region | 82,9 % | |
| 59. | Šabac | Mačvanski region | 81,5 % | |
| 60. | Loznica | Mačvanski region | 81,1 % | |
| 61. | Pirot | Pirotski region | 80,9 % | |
| 62. | Bečej | Južnobački region | 80,4 % | |
| 63. | Irig | Sremski region | 80,2 % | |
| 64. | Ub | Kolubarski region | 80,0 % | |
| 65. | Žitorađa | Toplički region | 80,0 % | |
| 66. | Velika Plana | Podunavski region | 79,9 % | |
| 67. | Vranje | Pčinjski region | 79,5 % | |
| 68. | Čajetina | Zlatiborski region | 79,5 % | |
| 69. | Gornji Milanovac | Moravički region | 79,3 % | |
| 70. | Ruma | Sremski region | 79,2 % | |
| 71. | Apatin | Zapadnobački region | 78,6 % | |
| 72. | Batočina | Šumadijski region | 78,0 % | |
| 73. | Veliko Gradište | Braničevski region | 77,5 % | |
| 74. | Knjaževac | Zaječarski region | 77,4 % | |
| 75. | Kučevo | Braničevski region | 77,3 % | |
| 76. | Šid | Sremski region | 77,2 % | |
| 77. | Malo Crniće | Braničevski region | 75,5 % | |
| 78. | Blace | Toplički region | 75,2 % | |
| 79. | Doljevac | Nišavski region | 75,0 % | |
| 80. | Paraćin | Pomoravski region | 74,2 % | |
| 81. | Mionica | Kolubarski region | 74,2 % | |
| 82. | Inđija | Sremski region | 72,1 % | |
| 83. | Svrljig | Nišavski region | 71,0 % | |
| 84. | Aranđelovac | Šumadijski region | 70,8 % | |
| 85. | Priboj | Zlatiborski region | 69,3 % | |
| 86. | Negotin | Borski region | 69,0 % | |
| 87. | Rekovac | Pomoravski region | 68,3 % | |
| 88. | Petrovac na Mlavi | Braničevski region | 66,1 % | |
| 89. | Zaječar | Zaječarski region | 65,8 % | |
| 90. | Ada | Severnobanatski region | 65,2 % | |
| 91. | Bojnik | Jablanički region | 64,8 % | |
| 92. | Vladimirci | Mačvanski region | 63,6 % | |
| 93. | Prokuplje | Toplički region | 63,5 % | |
| 94. | Kraljevo | Raški region | 62,9 % | |
| 95. | Pećinci | Sremski region | 62,2 % | |
| 96. | Bor | Borski region | 61,9 % | |
| 97. | Užice | Zlatiborski region | 61,3 % | |
| 98. | Arilje | Zlatiborski region | 61,2 % | |
| 99. | Kula | Zapadnobački region | 59,4 % | |
| 100. | Bogatić | Mačvanski region | 59,3 % | |
| 101. | Gadžin Han | Nišavski region | 58,5 % | |
| 102. | Leskovac | Jablanički region | 58,1 % | |
| 103. | Varvarin | Rasinski region | 58,1 % | |
| 104. | Ljubovija | Mačvanski region | 57,4 % | |
| 105. | Boljevac | Zaječarski region | 57,3 % | |
| 106. | Aleksandrovac | Rasinski region | 56,7 % | |
| 107. | Medveđa | Jablanički region | 56,2 % | |
| 108. | Bujanovac | Pčinjski region | 55,8 % | |
| 109. | Ivanjica | Moravički region | 55,5 % | |
| 110. | Ljig | Kolubarski region | 53,1 % | |
| 111. | Babušnica | Pirotski region | 49,6 % | |
| 112. | Surdulica | Pčinjski region | 49,5 % | |
| 113. | Bela Palanka | Pirotski region | 47,5 % | |
| 114. | Preševo | Pčinjski region | 47,1 % | |
| 115. | Prijepolje | Zlatiborski region | 46,3 % | |
| 116. | Krupanj | Mačvanski region | 46,2 % | |
| 117. | Žagubica | Braničevski region | 45,1 % | |
| 118. | Žabari | Braničevski region | 45,0 % | |
| 119. | Osečina | Kolubarski region | 41,0 % | |
| 120. | Ćićevac | Rasinski region | 40,2 % | |
| 121. | Mali Zvornik | Mačvanski region | 40,0 % | |
| 122. | Tutin | Raški region | 37,5 % | |
| 123. | Rača | Šumadijski region | 37,3 % | |
| 124. | Dimitrovgrad | Pirotski region | 34,2 % | |
| 125. | Žabalj | Južnobački region | 33,3 % | |
| 126. | Ćuprija | Pomoravski region | 32,9 % | |
| 127. | Nova Varoš | Zlatiborski region | 31,5 % | |
| 128. | Brus | Rasinski region | 31,4 % | |
| 129. | Vlasotince | Jablanički region | 30,8 % | |
| 130. | Plandište | Južnobanatski region | 30,0 % | |
| 131. | Raška | Raški region | 28,7 % | |
| 132. | Kladovo | Borski region | 28,5 % | |
| 133. | Bajina Bašta | Zlatiborski region | 27,8 % | |
| 134. | Mali Iđoš | Severnobački region | 25,0 % | |
| 135. | Sjenica | Zlatiborski region | 24,7 % | |
| 136. | Vladičin Han | Pčinjski region | 23,2 % | |
| 137. | Lebane | Jablanički region | 22,1 % | |
| 138. | Novi Pazar | Raški region | 21,3 % | |
| 139. | Kuršumlija | Toplički region | 17,3 % | |
| 140. | Koceljeva | Mačvanski region | 16,8 % | |
| 141. | Crna Trava | Jablanički region | 14,4 % | |
| 142. | Majdanpek | Borski region | 8,4 % | |
| 143. | Trgovište | Pčinjski region | 2,3 % | |
| 144. | Bosilegrad | Pčinjski region | 0,3 % | |
| – | Vračar | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Zvezdara | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Savski venac | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Stari grad | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Novi Beograd | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Voždovac | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Zemun | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Čukarica | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Surčin | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Rakovica | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Palilula (Beograd) | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Grocka | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Sopot | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Lazarevac | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Mladenovac | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Barajevo | Grad Beograd | nema podatka | |
| – | Obrenovac | Grad Beograd | nema podatka |